savjeti_za_razgovor_s_osobom_koja muca

Povodom Međunarodnog dana svjesnosti o mucanju (22. listopada 2019.) Odsjek za logopediju Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta, Gradski ured za zdravstvo i Hrvatsko logopedsko društvo organiziraju SIMPOZIJ: Otvoreno o mucanju, koji će se održati 22. listopada, 2019. na Znanstveno-učilišnom kampusu Borongaj, Centar za rehabilitaciju ERF-a (dvorana MLJET).

Svrha ovog simpozija je da se otvoreno razgovara o mucanju iz različitih perspektiva.

Simpozij je namijenjen djeci, adolescentima i odraslim osobama koje mucaju, roditeljima djece koja mucaju, logopedima, odgojiteljima, nastavnicima, psiholozima, liječnicima, ravnateljima ustanova, financijerima logopedskih usluga kao i svim zainteresiranim stručnjacima koji se u svakodnevnom radu susreću s navedenom problematikom.

Preuzmite letak – savjeti za razgovor s osobom koja muca