Erasmus+KA204 projekt (Strategic partnerships in the fields of education, training and Youth)„Outreach: Inclusive and Transformative Frameworks for All  (YouthReach)"Studijski posjet u Francuskoj

Predstavnice ERF-a, ujedno i članice kabineta Odgojno savjetovalište NKC-a, Andrea Ćosić i Sanja Radić Bursać dobile su priliku priključiti se hrvatskom timu i kolegama sa Studijskog centra socijalnog rada Pravnog fakulteta u Zagrebu te sudjelovati u Erasmus projektu „Outreach: Inclusive and Transformative Frameworks for All  (YouthReach)”.

Od 13. do 16. lipnja 2022. g. boravile su u francuskom gradu Nîmes u studijskom posjetu. Tijekom edukacije s projektnim partnerima iz Slovenije, Italije, Španjolske i Francuske usvajale su nova znanja i vještine o radu s ranjivim skupinama djece i mladih, izmjenjivale iskustva te ostvarile brojna poznanstva i profesionalne kontakte.

Zahvaljujemo izv. prof. dr. sc. Gordani Berc i izv. prof. dr. sc. Marijani Majdak sa Studijskog centra socijalnog rada na pozivu i danoj prilici za osnaživanje stručnih kompetencija te se veselimo svim novim oblicima suradnje! 🙂