Poziv za sudjelovanje u istraživanju "Stres i dobrobit roditelja djece s poremećajem iz spektra autizma u doba pandemije SARS-CoV-2“

Ovim putem Vas pozivamo na sudjelovanje u istraživanju „Stres i dobrobit roditelja djece s poremećajem iz spektra autizma u doba pandemije SARS-CoV-2“.

Upitnik je namijenjen roditeljima djece kojoj je dijagnosticiran poremećaj iz spektra autizma, a kronološke su dobi od 3 do 7 godina. Ispunjavanje upitnika traje u prosjeku 20 minuta. U potpunosti je anonimno i na dobrovoljnoj bazi. Dobiveni rezultati se obrađuju na grupnoj razini.

Istraživanje se provodi isključivo u okviru izrade specijalističkog rada studentice poslijediplomskog specijalističkog studija Rane intervencije u edukacijskoj rehabilitaciji, Ivane Nađ, pod mentorstvom izv. prof. dr. sc. Sanje Šimleša.

Upitniku možete pristupiti putem sljedeće poveznice: Stres i dobrobit roditelja djece s poremećajem iz spektra autizma u doba pandemije SARS-CoV-2

Za sva dodatna pitanja, nedoumice ili komentare u svezi istraživanja slobodno se obratite voditeljici istraživanja na mail: ivana.nadj87@gmail.com