U okviru projekta „Kazalištarenje“ nastale su online slikovnice „Priče o osjećajima“. Riječ je o slikovnicama autorice Morane Dolenc koje obrađuju temu prepoznavanja i nošenja sa srećom, ljutnjom,  tugom i strahom.

Osebujnim stilom i jednostavnim pričama prilagođene su najmlađima te se na brižan način progovora o važnosti emocija u svačijem životu. Nositelj projekta je Centar za kulturu i film Augusta Cesarca, a isti je financijski podržan od Grada Zagreba.

Članica kabineta Odgojnog savjetovališta, Sanja Radić Bursać, pružala je stručnu podršku tijekom stvaranja ovog kreativnog i edukativnog materijala. Slikovnice „Priče o osjećajima“ mogu se koristiti u radu s predškolskom djecom i učenicima nižih razreda osnovne škole te predstavljati hvalevrijedan resurs u radu stručnjaka na području emocionalnog opismenjavanja najmlađih.

Svi zainteresirani za materijale mogu se javiti na sljedeću e-mail adresu: radionice@centarcesarec.hr