Članice kabineta Odgojnog savjetovališta Centra za rehabilitaciju, Sanja Radić Bursać, prof. soc. ped., stručna suradnica u znanosti i visokom obrazovanju i Sabina Mandić, mag. soc. ped., asistentica, na poziv Vijeća za elektroničke medije izradile su set radionica koje se tiču seksualnosti mladih te Interneta i tehnologije, točnije, sextinga i sextortiona.

Kolegice su izradile ciklus od šest radionica za srednjoškolce a materijal je objavilo Vijeće za elektroničke medije u suradnji s UNICEF-om.

Materijal se može koristiti u radu s učenicima svih razreda srednjih škola, a kolegice će održati i webinar kako bi podržale provedbu radionica s mladima.

O samom je materijalu izašao i tekst na portalu medijskapismenost.hr, a materijal se može pogledati u cijelosti ovdje