Članice Odgojnog savjetovališta, Lucija Lamešić, Sabina Mandić i Sanja Radić Bursać, uključile su se u  aktivnosti 13. Festivala prava djece

Pripremile su radionicu pod nazivom „Virtualno i Realno Okruženje – Je li to Sudar Svjetova ili?“ namijenjenu srednjoškolcima.

Uz ispunjavanje kviza, zajedničku raspravu, prikaz rezultata zanimljivih istraživanja, razbijanje mitova i netočnih uvjerenja te mnoštvo korisnih informacija, učenici su imali priliku doći do odgovora na pitanja poput:

• Virtualno ili realno okruženje – koje je stvarno?
  • Na koji način možemo (kvalitetno) zadovoljavati svoje potrebe u oba svijeta? Koje su prednosti i nedostaci korištenja Interneta?
  • Može li Interneta biti previše i kada znamo da smo prešli tu granicu?

Više informacija o 13. Festivalu prava djece te planiranim i provedenim aktivnostima, može se pronaći na službenoj web stranici te Facebook stranici Festivala prava djece.

Zahvaljujemo se Organizatorima na pozivu te se veselimo daljnjoj suradnji! 🙂