Interaktivno predavanje: Vještine upravljanja karijerom - Što planiraš nakon faksa?

Drage studentice i studenti,

iako se može činiti kako su vještine upravljanja karijerom nešto na čemu je potrebno raditi nakon završetka Fakulteta, to nije točno! Pravovremeno (od početka studiranja) ulaganje u vlastitu karijeru izrazito je važno jer, dokazano, povećava zapošljivost nakon fakulteta i povećava vjerojatnost uspješne karijere.

Stoga dođite na interaktivno predavanje na temu Vještine upravljanja karijerom koje će se održati u utorak, 25. travnja od 16:00 do 18:00 sati u dvorani Plitvice i saznajte što već sada možete učiniti po pitanju razvijanja Vaše karijere.

S vama će biti izv. prof. dr. sc. Ivana Mauroivć i Ivona Vrekalić, mag. socijalne pedagogije.

Više o tome možete pronaći na plakatu:

plakat - poziv na predavanje

Ukoliko ste zainteresirani, molimo vas da se prijavite za sudjelovanje do kraja dana u ponedjeljak, 24. travnja, ovdje:

Prijava na predavanje

Veselimo se zajedničkom radu!

KARPO tim